ALERT: USPS is experiencing delays due to COVID-19.

Zero Waste Kitchen - New Products

Filter By

Paño Esponja - Día de los Muertos (Paquete de 2 paños)

Regular Price
$11.99
Sale Price
$11.99
Regular Price
Unit Price
per 

Jeep / Truck Wash: 2 Regular + 2 Large Sponge Cloths, 1 Bamboo Brush

Regular Price
$39.99
Sale Price
$39.99
Regular Price
Unit Price
per 

Soap Saver Cotton Mesh Bag (Set of 3)

Regular Price
$9.99
Sale Price
$9.99
Regular Price
Unit Price
per 

Loofah / Lufa Scrubber (Set of 3)

Regular Price
$9.99
Sale Price
$9.99
Regular Price
Unit Price
per 

Bamboo Scrub Brush & Dish Set

Regular Price
$13.99
Sale Price
$13.99
Regular Price
Unit Price
per 

Cotton Mesh Bag - REGULAR (Set of 8 Bags)

Regular Price
$39.99
Sale Price
$39.99
Regular Price
Unit Price
per 

Beech Wood Scrub Brush ( Set of 3 Brushes + 1 FREE Cotton Mesh Bag)

Regular Price
$24.99
Sale Price
$24.99
Regular Price
Unit Price
per 

Cotton Mesh Bag - REGULAR (Set of 3 Bags) - Dog Bone

Regular Price
$19.99
Sale Price
$19.99
Regular Price
Unit Price
per 

Cotton Mesh Bag - REGULAR (Set of 3 Bags)

Regular Price
$19.99
Sale Price
$19.99
Regular Price
Unit Price
per 

Makeup Sponge Cloth (Pack of 3 cloths)

Regular Price
$17.99
Sale Price
$17.99
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out
Quick View

Coral - Nature Color Sponge Cloth (Pack of 3 cloths)

Regular Price
$13.99
Sale Price
$13.99
Regular Price
Unit Price
per 

Ocean Blue - Nature Color Sponge Cloth (Pack of 3 cloths)

Regular Price
$13.99
Sale Price
$13.99
Regular Price
Unit Price
per 

Beech Wood Scrub Brush ( 1 Brush)

Regular Price
$8.99
Sale Price
$8.99
Regular Price
Unit Price
per 

Holiday Sponge Cloth - Custom Orders

Regular Price
from $96.00
Sale Price
from $96.00
Regular Price
$120.00
Unit Price
per 

Makeup Sponge Cloth - La Tóxica (One)

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

LOVE Pink & Purple Sponge Cloth (One)

Regular Price
$5.50
Sale Price
$5.50
Regular Price
$6.00
Unit Price
per 

LOVE Sponge Cloth (One)

Regular Price
$5.50
Sale Price
$5.50
Regular Price
$6.00
Unit Price
per